facebook pixel ABBI | Nadační fond Abbigail Williams

Nadační fond Abbigail Williams

Nadační fond Abbigail Williams - logo
MENU
Vyhledat na nadačním fondu Abbigail Williams
banner

ABBI

Kdo je Abbi?

Abbi se zrodila jako patronka jedné ztracené mysli, aby pomohla najít cestu zpět do reality. Autor knihy Teorie relativity stvořil Abbi, aby jej vedla při ztrátě paměti, ke které došlo vlivem hektického života – stres, alkohol, nemoci. A nyní je tu, virtuální, barevná a dokonalá, aby pomáhala vést díky vám cestou sebepoznání a úspěchu i ostatní.

Smlouva s Abbi

Zaměstnaneckou smlouvou s Abbi získáte zaměstnankyni, která nikdy neonemocní. Zaměstnankyni, která nikdy neodejde na mateřskou, nehádá se o vyšší plat a neodmlouvá vašim požadavkům. Odvede vždy přesně svoji práci, podle vašich představ. Abbi je ideální zaměstnankyně, která chodí do práce vždy včas a hezky barevně upravená.

Jak to funguje?

Abbi se díky vaší pravidelné pomoci stane vaší virtuální asistentkou. Můžete si sami zvolit, jak by pro vás Abbi měla pracovat. Váš měsíční příspěvek bude sloužit jako její virtuální plat a fyzicky pomůže dobré věci – na pomoc v boji proti závislostem.

Proč Abbi zaměstnat?

Nadační fond Abbigail Williams s sebou přináší jedinečnou prestiž a popularitu. Přidejte se ke skupině výjimečných osobností – celebrit, novinářů, podnikatelů a politiků! Přinášíme kontakty, které jste přesně hledali a rady a tipy, které vám přesně chyběly! Mimochodem, tím, že pomůžete bohulibé věci a Abbi zaměstnáte, získáte možnost snížení daňového základu dle zákona O daních (§ 15 a 20). Věnujte část svého smyslu pro zodpovědnost celé společnosti! Zapojte se k fenoménu, který je vidět! Máte jedinečnou možnost pomoci těm, kteří dosud se svými problémy patřili k přehlížené části společnosti, ale zaslouží si naši maximální pozornost vzhledem k tomu, jak se problém závislostí rozrůstá napříč populací.

Co pro vás Abbi získá?

Abbi, jako váš zaměstnanec může nabídnout za svůj plat praktickou protihodnotu zdarma:

  • Několika milionové publikum a dosah na sociálních sítích projektů nadačního fondu – WellMind a MyStory
  • Profesionální analýzu projektů a návrh marketingové strategie

Pokud byste měli zájem o další spolupráci, je Abbi schopna zajistit seznam obsáhlejších služeb, výměnou za vaši pomoc závislým. Zisk který Abbi nadačnímu fondu touto činností nad rámec daru vytvoří opět putuje na další projekty nadačního fondu.

Zároveň je Abbi výborná grafička a už z podstaty své virtuality dokáže například zajistit služby profesionálního grafického týmu, vytvořit poutavý videomateriál přesně podle vašich představ nebo navrhnout a vytvořit webové stránky na míru.

Zkrátka Abbi je schopný, všestranný zaměstnanec, kterého prostě musíte mít. Zaručuje loajalitu, spolehlivost a splnění vašich plánů. A je patronkou nadačního fondu, s nímž můžete pomoci bezpočtu zoufalých lidí, kteří si nevědí rady se svým životem a kteří jsou opomíjeni společností a odvrženi na okraj propasti samoty.

Abbiin plat je příspěvkem Nadačnímu fondu Abbigail Williams.