Rubriky
ABBI+

Spokojení klienti, partneři a zaměstnanci

Vzhledem k zveřejňování „nespokojených klientů Nadačního fondu Abbigail Williams“ a vytváření dojmu o neexistující pozitivní a skutečně bohulibé činnosti nadačního fondu. Také z důvodů, že námi předložené kontakty na „spokojené klienty“, kteří nebyli, podle našich informací ani redakcí kontaktování, vám jejich názor předkládáme sami ve videích nebo písemných prohlášeních.

Rubriky
ABBI+

Obrana proti negativní medializaci činnosti Nadačního fondu Abbigail Williams a PWK

Naše práce je, odhalovat drogové dealery a kriminalitu s ní související. Ukazovat prstem na to špatné, co ovlivňuje naši společnost a její rozvoj, na to co ovlivňuje naše děti především. Naše práce je pomáhat závislým a především přinášet příklady tak, aby se lidé uměli poučit ze skutečností, které se staly. Díky této práci, otevřenosti s důrazem na pravdu, jsme velice často terčem výhrůžek ze strany kriminálních živlů a to mocných organizací, které na trestní činnosti postavili svůj business.

Rubriky
ABBI+

Lidé figurující v reportáži

V reportáži se objevují lidé, kteří předkládají své názory, předkládají je viditelně věrohodně, přesto, že skutečnost je jiná. Z tohoto důvodu Vám my předpokládáme historii komunikace, která dokazuje přesný opak. Pro dobrý přehled a návaznost podáváme v rolovací verzi screeny komunikace z různých aplikací, které ve své originál podobě jsou uloženy, tak aby mohli být použity jako důkaz ( pomluvy, křivého obvinění, úmyslného poškození atd. Vždy jde o komunikace, které naprosto vyvrací vyřčený smysl v reportáži.

Rubriky
ABBI+

Morning Bee

Morning Bee – Reportáž se zmiňuje o společnosti Morning Bee, s.r.o. a přednáší pochybnosti o převzetí této společnosti Nadačním fondem Abbigail Williams Reportáž vytváří dojem , kdy by nadační fond měl tuto společnost tunelovat. Z tohoto důvodu zde předkládáme dokumenty o převzetí společnosti. Jelikož se jedná o čistě interní neveřejné informace, budeme je předkládat podle […]

Rubriky
ABBI+

Opakování minulosti PWK přiznané v knize

Když jsem onemocněl, měl jsem pocit a cítil nutnost začít nový život. Cítil jsem obrovskou touhu napravit vše co jsem ve svém životě, „ prvním životě“ jak často říkám, pokazil, chcete-li posral. Ta touha byla natolik silná, že přesto, že má nemoc ovlivnila mou paměť rozhodl jsem se přiznat vše na co jsem si vzpomněl. Chodil jsem a přiznával se všude, kde to jen šlo, jak jsem později zjistil, přiznal se i k tomu, co, jak se později ukázalo, nevycházelo z mé paměti, ale z toho kdo mi co řekl. Pojal jsem za své myšlenku, na základě které později vznikl i nadační fond : „I špatný příklad jednoho života může mít pozitivní vliv na životy a budoucnost druhých lidí“. Napsal jsem knihu, natočil dokumenty, to vše o svém životě jejich podstatou bylo jediné a sice přiznání.

Rubriky
ABBI+

Vyhrožování fondu

Komplikace, vyhrožování kriminalizací a negativní medializací Nadačního fondu |Abbigail Williams započalo po dvou zásadních skutečnostech :

Rubriky
Dealer OFF MyStory Tiskové zprávy Veřejný blog

Fenomén Abbigail Williams, fenomén PWK

Před dvěma lety vznikl Nadační fond Abbigail  Williams. Abbigail Williams je autorský pseudonym Paula Williama Kubase jenž je často označován zkráceně jako PWK. Ten je také autorem knihy Teorie  relativity, která se stala základem vzniku fondu. Základem a podstatou byla myšlenka autora „I špatný příklad jednoho života může mít pozitivní vliv na životy a budoucnost […]

Rubriky
MyStory Tiskové zprávy Veřejný blog

Fenomén PWK alias Abbigail Williams

Před více jak dvěma lety se vydáním knihy Teorie relativity autora Paula Williama Kubase (PWK) píšícím pod pseudonymem Abbigail Williams, začal psát fenomen Abbigail Williams. Vznikl nadační fond nesoucí název jeho pseudonymu Nadační fond Abbigail Williams.

Rubriky
ABBI+ Drogy

Trapeni

Vyhodte ji na ulici nebo zkoncite pod mostem zachrante sama sebe na ulici pozna co to je a na lecbu nastoupi z vlastního rozhodnuti

Rubriky
ABBI+ Alkohol

Prvý zivot

Bryyy deň, keď som bol zdatný hulil som trávu až nezdravo ( Podľahol som tomu ), pil alkohol a potom som robil hlúposti. 21.11.014 som išiel autom vysokou rýchlosťou do prudkej ľavotočivej zákruty ( bol som čistý ). Dostal som šmyk a trafil strom, ktorý auto prerazil až na miesto šoféra. Potom som bol v […]