facebook pixel Dealer off – klub vlivných | Nadační fond Abbigail Williams

Nadační fond Abbigail Williams

Nadační fond Abbigail Williams - logo
MENU
Vyhledat na nadačním fondu Abbigail Williams
banner

dealer off – klub vlivných

přidejte se k nám a bojujte s námi…

Možná vám vzaly někoho blízkého. Někoho, kdo byl hluboko ve vašem srdci. Partnera, kolegu, známého. Nebo vám jej berou právě teď a vy se jen zoufale díváte, jak se řítí do záhuby. Návykové látky. Možná máte plné zuby všech kauz a zpráv z televize, které neustále informují o tom, jak někdo pod vlivem způsobil škodu, bolest, někoho zabil nebo sám zemřel. Možná cítíte semínko strachu, že by to mohlo citelně poškodit i vaše životy. Drogy jsou všude a rozpínají se jako ropná skvrna.

Věříme, že státní orgány dělají, co mohou, aby odhalily tuto nelegálně organizovanou trestnou činnost, přesto jsme měli pocit, že musí přijít ještě někdo další, někdo z veřejnosti, kdo bude mít dost odvahy, aby zorganizoval tuhle masovou akci a tento projekt. Byli jsme první v Evropě (možná i na světě), kdo začal s protidrogovými aktivitami na sociálních sítích, šli jsme do toho, protože jsme věděli, že naše i vaše děti propadají jejich oblibě a viděli jsme stejně jako všichni ostatní jak se informace o drogách sítěmi a internetem šíří. Jak je děti začínají brát jako běžnou součást svého života. Děsily nás informace o tom, že polovina studentů některých škol mají zkušenosti nebo jsou závislí na konzumaci drog, informace, že první zkušenosti s drogami získávají děti ve věku již 10-13 let.

Podívejte se na praktickou ukázku běžné komunikace na Facebooku při naší konfrontaci s fanoušky rappera “Řezníka”. Podívejte se na postoj stovek lidí ke konzumaci drog a jejich vztahu k nim. Na otevřenou propagaci třebas, pod rouškou ironie, umělecké parodie či zcela otevřené propagace bez jakýchkoli zábran. Půjde vám mráz po zádech a budete doufat, že mezi autory komentářů nenajdete své děti, příbuzné nebo známé. viz ukázka zde.
Nemáme pravomoci státních orgánů, nemáme ani pravomoci prezidenta republiky, máme ale jiné možnosti, takové, které nabízí právě tento projekt.

Můžeme nabízet výměnou za informace skutečnou pomoc závislým, můžeme poskytovat záruky státním orgánům a můžeme odbornou právní pomocí vyjednávat výjimečná postavení (dle platného zákona). Můžeme nabízet přednostní léčbu závislých ve spolupráci se zdravotnickými zařízeními od detoxu, až po doléčovací program. Je v naší moci nabízet “šanci na nový život”.

Máte jedinečnou šanci pomoci změnit svět k lepšímu. Nezavírat oči. Doopravdy přiložit ruku k dílu a dokázat, že budoucnost lze udělat lepší! Zabránit, aby vám řidiči pod vlivem, vzali na cestách život. Pomozte nám zachránit vaše děti a děti vašich dětí před zhroucením společnosti. Budoucnost naší země. Máte tu moc!

Náš Nadační fond není financován z dotací, jeho rozpočet je závislý ryze na darech soukromých či právnických osob na základě platného zákona.

 

chci přispět platbou

arrow

platba kartou
platba převodem

dívka

pro_dealerypro_rodičepro_vlivné