Rubriky
ABBI+

Morning Bee

Morning Bee – Reportáž se zmiňuje o společnosti Morning Bee, s.r.o. a přednáší pochybnosti o převzetí této společnosti Nadačním fondem Abbigail Williams Reportáž vytváří dojem , kdy by nadační fond měl tuto společnost tunelovat. Z tohoto důvodu zde předkládáme dokumenty o převzetí společnosti. Jelikož se jedná o čistě interní neveřejné informace, budeme je předkládat podle konkrétních podezření, ovšem tak, že tato podezření jednoznačně vyvrátí a to tak aby nijak nepoškodilo třetí nezúčastněnou stranu. Nezúčastněnou ve smyslu účasti na nějaké nelegální činnosti. Od počátku, byl náš postup legitimní a byl oznámen úřadům.

Tuto společnost Nadační fond Abbigail Williams převzal od majitele, který podle své výpovědi a podle dalších zjištění byl, vč. své společnosti zneužit jako bílý kůň.
Ve chvíli, kdy toto zjistil a dostal strach, obrátil se na Nadační fond Abbigail Williams.
Nadační fond zjistil, že tato společnost měla být zneužívaná právě odhalenou a rozsáhlou mafií obchodující s drogami, zbraněmi a krádežemi DPH. Členem této mafie, na vyšším postu měl také být, později obviněný a uvězněný Frederik Wald.


Záměrem fondu bylo ovládnou společnost právě kvůli zjištění trestné činnost a v tomto případě zneužívání státních dotací a korupce. Z tohoto důvodu začal fond rekonstruovat účetnictví a podle výpisu z banky zjisti, že s touto společností obchodovali velice významné společnosti významných a vlivných majitelů sahajících až do vrcholné politiky. Podle posledních zjištění právě zkoumáme smlouvy získané z veřejných zdrojů, které naznačují, že společnost byla zneužita k výběru státních dotací z programu Covid v období nouzového stavu.


Od chvíle, kdy Nadační fond Abbigail Williams společnost převzal a ohlásil rekonstrukci účetnictví, začal čelit výhružkám, vydíráním a obviňováním z vytunelování. Což samozřejmě není pravda a fond to může snadno dokázat. Jediné co fond udělal bylo, že zajistil odpovídající částku peněz, určených na zaplacení daní státu, případně pokut a dalších poplatků. To vše na základě naprosto průhledných smluv. Nastavil také podnikatelský plán této společnosti, zaměstnal jednatele a rozjel podnikání, včetně investice.

Bankovní výpis

Novinka ze dne 23.9.2020 – ABBI dealer OFF – Morning Bee s.r.o.

Nadační fond Abbigail Williams, jak jsme avizovali již dříve, ovládl společnost Morning Bee, která byla podle našeho názoru ovládaná rozsáhlou organizovanou skupinou zabývající se podvody, obchody s drogami, zbraněmi a daňovými delikty. Nyní podle důkazů, které se nám podařilo v rámci rekonstrukce účetnictví získat, přibylo i podezření ze zneužití státních dotací v období nouzového stavu projektu Antivirus.
Tuto společnost podle našich informací (což částečně i přiznal) zneužíval právě vysoce postavený člen této mafie pan F.W. (obviněn z daňových deliktů, zatčen a propuštěn, čekající na soud), jenž ne úplně náhodou vystupuje v neobjektivní a pomlouvačné televizní reportáži zaměřené proti Nadačnímu fondu Abbigail Williams.
Další podrobnosti přineseme s novinkami při pokračování rekonstrukce účetnictví.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *