facebook pixel Náš tým | Nadační fond Abbigail Williams

Nadační fond Abbigail Williams

Nadační fond Abbigail Williams - logo
MENU
Vyhledat na nadačním fondu Abbigail Williams
banner

náš tým

Mgr. Patrik Neuwirth

  • Výkonný ředitel

patrik.neuwirth@awfond.eu

Bc. Magdalena Bischofová

  • Člen dozorčí rady
  • Copywriter

magdalena.bischofova@awfond.eu

Ing. Markéta Sladká

  • Člen dozorčí rady
  • Vedoucí projektu MyStory

marketa.sladka@awfond.eu

Jan Theuer

  • Předseda správní rady
  • Vedoucí grafik

jan.theuer@awfond.eu

Ivo Burian

  • Člen správní rady
  • Senior manager

ivo.burian@awfond.eu

Bc. Martina Klíčová

  • Člen správní rady

martina.klicova@awfond.eu

Petruše Válka Kosová

  • Člen dozorčí rady

petruse.kosova@awfond.eu

Marketing

  • Marketing Director

Marketing@awfond.eu

Veronika Simovic

  • Art Director

artdirector@awfond.eu

Jitka Kubasová

  • Vedoucí projektu TopStyle

jitka.kubasova@awfond.eu

Monika Nesvadbová

  • Asistentka správní rady

monika.nesvadbova@awfond.eu

Jakub Mrázek

  • Grafik videí a Youtube

jakub.mrazek@awfond.eu

Dominik Fajkus

  • Moderátor nadačního fondu

dominik.fajkus@awfond.eu

Mgr. Jaroslav Kaleta

  • Senior manager

jaroslav.kaleta@awfond.eu

Mgr. Ing. Vladimir Doležel, Ph.D

  • Právní zástupce nadačního fondu

info@awfond.eu

Martina Putnová

  • Event manager

martina.putnova@awfond.eu

Mudr. Marta Lendlová

  • Psychiatr – specialistka na závislosti

marta.lendlova@awfond.eu

PhDr. Mgr. Kristýna
Balátová, Ph.D.

  • Psycholožka

kristyna.balatova@awfond.eu

Michal Široký

  • Hlavní programátor

michal.siroky@awfond.eu

Mgr. Pavel Dacko

  • Project specialists

pavel.dacko@awfond.eu

Ondřej Odehnal

  • Programátor

ondrej.odehnal@awfond.eu

Mane Hovhannisjan

  • Překladatelka ČJ/AJ

Mane.Hovhannisjan@awfond.eu

Mgr. Ľuba Nguyenová
Anhová

  • Vedoucí projektu ABBI baby

luba.anhova@awfond.eu

Eva Jamborová

  • Grafička

eva.jamborova@awfond.eu

Ľubica Kolumberová

  • Graphic designer

lubica.Kolumberova@awfond.eu

David Bolek

  • Vedoucí projektu ABBI alternativa

david.bolek@awfond.eu

Petr

  • Bezpečnostní poradce

bezpecnostni.poradce@awfond.eu

Michal

  • Bezpečnostní poradce

bezpecnostni.poradce@awfond.eu