Rubriky
ABBI+

Obrana proti negativní medializaci činnosti Nadačního fondu Abbigail Williams a PWK

Naše práce je, odhalovat drogové dealery a kriminalitu s ní související. Ukazovat prstem na to špatné, co ovlivňuje naši společnost a její rozvoj, na to co ovlivňuje naše děti především. Naše práce je pomáhat závislým a především přinášet příklady tak, aby se lidé uměli poučit ze skutečností, které se staly. Díky této práci, otevřenosti s důrazem na pravdu, jsme velice často terčem výhrůžek ze strany kriminálních živlů a to mocných organizací, které na trestní činnosti postavili svůj business.

Naše práce je, odhalovat drogové dealery a kriminalitu s ní související. Ukazovat prstem na to špatné, co ovlivňuje naši společnost a její rozvoj, na to co ovlivňuje naše děti především. Naše práce je pomáhat závislým a především přinášet příklady tak, aby se lidé uměli poučit ze skutečností, které se staly. Díky této práci, otevřenosti s důrazem na pravdu, jsme velice často terčem výhrůžek ze strany kriminálních živlů a to mocných organizací, které na trestní činnosti postavili svůj business.
Často čelíme výhrůžkám kriminalizací, negativní medializací a fyzickou likvidací, převážně moderátora pořadů Paula Williama Kubas. Máme za to, že nyní jsme svědky negativní medializace. Nedokážeme v tuto chvíli prokázat úmysl, přesto, že mnoho indícií tomu nasvědčuje. V momentě, kdy si budeme jisti, všechny skutečnosti zveřejníme.
Některé z těchto indícií zde nyní předkládáme a naprosto viditelně ukazujeme podivné zhodnocení důkazů a vytváření jednostranného názoru,, nikoli etického a vyváženého, jak by mělo být.Nesestříhaný rozhovor PWK s redaktorkou seznamzpravy.cz

Paul William Kubas (PWK) a Petra Majerová (redaktorka seznamzprávy)Emailová komunikace s redaktorkou

Dobrý den,
prvně budu reagovat na Váš rozhovor.

Je nám samozřejmě jasný smysl Vaší reportáže a že máte informace od naší bývalé zaměstnankyně, která nám k dnešnímu dni dluží částku ve výši 12.000,00 Kč a odcizila nám mobilní telefon a notebook. Již z jejího FB profilu je patrná jistá posedlost námi. Rozesílá i emaily majiteli nemovitosti, ve které máme pronajaté studio a kancelář. Emaily zasílám přílohou. Dle IP adresy lze lehce prokázat, že tyto emaily rozesílá právě ona. Podala dokonce trestní oznámení na znásilnění její dcery, které nepotvrdila ani její dcera. Budeme proto podávat trestní oznámení na křivé obvinění. Dále podala oznámení na FU a inspektorát práce. U žádné kontroly nenastal žádný problém. Naše bývalá zaměstnankyně na víc v jednom rozhovoru chválí činnost nadačního fondu https://www.youtube.com/watch?v=1pyB-RembOA&feature=youtu.be . Problém s fondem ma naprosto prokazatelně od chvíle kdyx jsme ji pro neetické chování vyhodil

Naše bývalá zaměstnankyně mimo jiné obvolává naše partnery a sděluje jim, že ve čtvrtek vyjde reportáž u Vás ohledně podvodné činnosti našeho fondu, praní špinavých peněz atd. Pokud je tedy reportáž, jak sděluje, již hotová a její zaměření pravdivé, bude lživá a budeme se bránit a to jak právně tak mediálně.

Ohledně videa Marka Becka. S videem souhlasil, viz přiložená komunikace. Poslat i screen komentářů
Uhradili jsme mu advokáta pro řešení insolvence a uhradili jsme i advokáta jeho družce. Zařídili jsme mu léčbu v psychiatrické léčebně. Domluvili jsme se s ním i s jeho družkou, že budou pro nás komentovat příspěvky na FB a budeme jim platit částku ve výši 4.000,00 Kč měsíčně, každému, a zařídili jsme jim telefonní čísla s paušálem. Dohodu jsme zrušili protože po pár týdnech přestali komentovat. Problém nastal až tehdy, když po nás požadoval částku 70.000,00 kč na jeho dluh. Tu jsme mu neposkytli. Od té doby požadoval stažení videa.

Čti dál...

Hospodaření Nadačního fondu

Pálení knihy

Rád bych se vyjádřil k neuvěřitelnému aktu a sice zveřejněnému videu „Pálení mé knihy Teorie relativity“. K tomuto aktu došlo spojením několika skutečností a sice neuvěřitelné lidské nenávisti, sebeklamu, neschopnosti nést zodpovědnost za své vlastní rozhodnutí a hledání viníka tam kde není. Tento akt souvisí s veřejnými vyjádřeními a zhrzeností bývalé zaměstnankyně Nadačního fondu Abbigail Williams, jehož založení jsem byl iniciátorem, která toto video zveřejnila, dále nespokojeného účastníka jednoho z projektů fondu, který nedbal právních rad fond a sám se tak dostal do dluhové pasti. Tito lidé se dnes snaží všemožně, navíc ve spojení s lidmi, kteří byli fondem a mnou zveřejněni jako členové zločinecké organizované skupiny, poškodit jak nejvíce to jde. „Pálením mé knihy“ ovšem, dle mého názoru dokazují jen a jen svou schopnost umět nenávidět. Schopnost, která je bohužel vlastností řadící se do těch nejhorších, které lidské pokolení po věky provází. Ano, je strašně těžké a složité podívat se sám sobě do očí a přiznat si pravdu, je složité, pro člověka zaslepeného nenávistí, nelhat sám sobě. Přes všechny tyto skutečnosti jim odpouštím a z celého srdce s upřímností všem přeji, aby sami v sobě našli dostatek odvahy podívat se pravdě do očí. To platí obecně pro nás všechny. „Žijeme jen jednou, nebo jsme k tomu alespoň obecně v naší kultuře vedeni. Snažme se jej prožít co nejlépe a nejčistěji jak to jen jde. Nebuďme lhostejní a nenávistní“. Děkuji Paul William Kubas

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *