O projektu ABBI+

Na své problémy nejste nikdy sami. Víte o někom, kdo podlehl drogám a neví si rady? O někom ve vašem okolí, kdo už nemůže dál? Nebo jen máte podezření? Trápení? Vlastní, špatnou zkušenost? ABBI+ je jedinečná chatovací aplikace do vašich mobilů nebo tabletů, podobná messengeru nebo WhatsUpu. Navíc je unikátní o rozšířené funkce, jako je například tlačítko první pomoci nebo tlačítko v bezpečnostním
ohrožení.

Přinášíme blog, který zcela jedinečným způsobem spojuje anonymně všechny, kdo potřebují pomoc. Svěřit se nic nestojí. A není nic jednoduššího, než se ze svých starostí „vypsat.“ Můžete nám svěřit své zážitky a poznatky ze setkání s drogami nebo s drogově závislými. Setkání s psychotropními látkami. Bez rozdílu věku. Jsme tady pro vás a bedlivě nasloucháme při zachování absolutní anonymity.

Pokud existuje problém, prvním krokem, jak se jej zbavit je si jej přiznat. Pomocí aplikace můžeme zachytit problémové případy ve chvíli, kdy je ještě čas vše napravit. Můžeme pomoci navést na správnou životní cestu.

Vaše zkušenosti, příběhy, poznatky, obavy, mohou pomoci někomu jinému k odhalení správného řešení. Zároveň aplikace propojuje anonymně také s odborníky, kteří mohou pomoci správné řešení na míru nalézt. Poradí i v té nejtěžší životní situaci. Projekt má za cíl zvýšit povědomí o nebezpečnosti psychotropních látek, jejichž obliba nebezpečně narůstá. A to takovou měrou, kterou
si většina z nás ani neuvědomuje. Drogy jsou bohužel naprosto všude, i tam, kde si to nechcete připustit. V soudních síních, na divadelních parketech, na ulici. A především vládnou mezi našimi nejmladšími, mezi budoucností lidstva, na školách a v ústavech. Naše společnost je závislostmi skrz naskrz infikovaná. Týká se to vždy alespoň jednoho člověka ve vašem okolí – vašich přátel, rodinných příslušníků, dětí vašich dětí. Naše aplikace může pomoci komukoliv, kdo je ochoten své životní starosti řešit. Pokusíme se pomoci s problémy již v samém začátku.

Svěřte se nám.