Dealer OFF – ojedinělá šance pro závislé, dealery a vařiče

  • Právní záruky Nadačního fondu Abbigail Williams směrem k PČR, Státnímu zastupitelství a soudu
  • Sociální pomoc
  • Zdravotní péči vč. Psychologa
  • Následná pomoc při začlenění do běžného života

Není naším cílem tě zničit, ale naopak pomoci. Zaručíme se za tebe u Policie, zajistíme právní pomoc, následnou zdravotní péči a uděláme vše, co jsme ti už dojednali, včetně zajištění práce a případných sociálních dávek. Můžeš to brát jako podmíněnou

„Nadační amnestii“

nadační amnestie

Každý život má své stinné stránky. Stejně tak, jako má každý právo na omyl a selhání, tak má i každý právo rozhodnout se a vše změnit. Často si ani neuvědomíš, že se tvůj život ubírá směrem, který jsi neplánoval/a a spokojenost nepřichází. Možná nejsi zcela spokojen/a a chceš změnu, jen nevíš, jak na to?Pokud nyní žiješ v permanentním stresu, prožíváš pocity viny za svůj život, zažíváš vnitřní bolest, která nenaplňuje, ale naopak ničí, změň to. Vše je jen a jen na tobě! Nemáš na to sílu či se stydíš, je to tak?

hands

Pojď do toho, my tě chápeme a je nám tě líto

Uvědomuješ si, že ztracený život nebo množství vydělaných peněz tě nemohou uspokojit, protože ti ve skutečnosti nezůstanou. Zjistíš a uvědomíš si, že žádné peníze nestojí za ten šílený stres, kterým dennodenně a pravidelně procházíš. Víš, že ta chvíle blaha za to ve skutečnosti nestojí.

Nebo nemáš nic a strádáš

Změň svůj život. Udělej to a využij naprosto jedinečné šance. Pokud si nejsi jistý/á, jak na tuto změnu, poraď se s námi. Říct si o pomoc není ostuda, ale výhra!

Šance na druhý a nový život je tu a nemusí se opakovat

Nabízíme ti ojedinělý projekt – ojedinělý ve všech směrech:

  1. Pomoc při jednání se státní správou při projednávání tvého protizákonného jednání
  2. Odlišný přístup zdravotnického personálu
  3. Přijmi záruky našeho nadačního fondu jako je přijímá policie i státní zástupce, případně i soud
  4. Přijmi právní a zdravotní pomoc nadačního fondu
  5. Opusť svůj starý život, stres a zdravotní problémy a nemusíš být ani odsouzen:

Pokud se k tomuto kroku rozhodneš, nemusíš zůstat sám, se vším ti pomůžeme. Naše práce neskončí na policii, v detoxikačním centru nebo v léčebném zařízení. Budeme se o tebe starat a pomáhat ti dál. Zajistíme ti bydlení, kolektiv i práci a pomoc do začátku. Nenecháme tě jen tak na ulici. Na tomto projektu spolupracují desítky odborníků a projekt se připravoval řadu měsíců. O projektu je informován každý významný představitel tohoto státu včetně prezidentské kanceláře. Stačí zvednout kdykoliv telefon nebo napsat SMS na číslo:

+420 605 990 995

Rozhodni se a tvůj nový život začne za pár minut. Nemáš se čeho obávat. Nemáš co ztratit, můžeš jen získat. Pomůžeme ti urovnat rodinné nebo přátelské vztahy, nic není nemožné, stačí pouze chtít a spolupracovat. Vše je na tobě!