Dealer OFF – ztracené životy

Kvůli drogám přišli o…

Když jste poprvé, tehdy, drželi ten drobounký uzlíček štěstí v náručí, zapřísáhli jste se, sami sobě, nebesům i všem zlým mocnostem, že jej budete chránit a bránit vlastním životem až do vyčerpání všech možností a sil. Slíbili jste, že pro něj uděláte maximum, aby měl dokonalý život. Váš obraz, to nejlepší z vás, pokračovatel vašeho odkazu.

A teď, po letech, stojíte na křižovatce, zoufáte si a nevíte, jak dál. Ztrácíte ho. Vaše dítě se rozhodlo jít vlastní cestou, kterou neumíte usměrnit a jen sledujete, jak se řítí do záhuby nebo jak se již zaprodalo temnotě, odkud není návratu. Cítíte vzrůstající pocit bezmoci, který se rozpíná vaší hrudí a znemožňuje vám soudně uvažovat, účelně jednat. Bolest. Nepropadejte zoufalství Ještě pořád se dá něco dělat. Jsme tady proto, abychom vám právě v takovémto životním okamžiku dokázali pomoci.

Dnešní doba je taková, že informace o drogách se šíří rychlostí blesku. I přístup k drogám je snazší, než kdykoliv předtím. Tudíž průměrný věk závislého stále klesá. Následky jsou ale poté na celý život. Pomozte svému dítěti a nenechte ho v tom samotné! Teď vaši pomoc potřebuje jako nikdy předtím.

Více o projektu zde.