facebook pixel Vždy máte na výběr… | Nadační fond Abbigail Williams

Nadační fond Abbigail Williams

Nadační fond Abbigail Williams - logo
MENU
Vyhledat na nadačním fondu Abbigail Williams
banner

vždy máte na výběr…

Přinášíme alternativu dnešního dětství. Po škole nebo brigádě nastává období volného času, které děti neumějí využít. Mají přebytek energie a pokud netloustnou u počítačů a mobilních her nebo nezkoušejí primitivní trendy a výzvy z videoportálů současnosti, inspirují se závislostmi ve svém okolí, hledají si party kamarádů pro zábavu, z nudy a experimentu sahají po návykových látkách. Alkohol. Drogy. Není neobvyklé, že se k závislostem uchylují děti již na druhém stupni základní školy. Neútěšná situace v rodině, přepracovanost rodičů, nedostatek zálib.

Projekt Alternativa podporuje volnočasové aktivity, které nejen děti baví. Přitáhnou i nemalé množství dospělých, protože jsou jedinečné, s poselstvím konat dobro. Podporujeme a propagujeme sportovní a kulturní akce, jež mladé přitáhnou a které jsou vidět! Přidejte se k nám! Nedáme dětem šanci myslet na drogy, najdeme jim lepší zábavu.

Dříve děti trávily své dětství na hřištích kolem domů, hrami na policisty a zločince, stavěním bunkrů, skákáním přes kaluže. Dnešní doba přináší změnu. Přináší technologie, které děti časově vytížených rodičů upoutají k židlím a počítačovým stolům anebo jim snadno a bez větších obtíží přistrčí návykové látky přímo pod nos.

I na sportu může vzniknout závislost, v pozitivním slova smyslu. Mají vaše děti dostatek vybití energie? Mají pohybové nadání a neustále potřebují něco dělat? Baví je soutěžit a chtějí vyhrávat? Naše akce jsou vidět! Jsme inspirací pro pohádkovou budoucnost nejen těch nejmladších.

Hrátky s drogami mohou mít doživotní následky, kterým chceme předejít. Mohou ovlivnit život mladého člověka napořád a většinou nedopadají dobře. Není snadné se ze závislostí vymanit, pokud jim již jednou propadnete. Je jednodušší se jim zcela vyhnout. Najdeme vašim dětem lepší budoucnost.